Maloniai kviečiame į saviugdos seminarą "LIETUVOS EKONOMIKA RINKOS DALYVIŲ AKIMIS”, kurį organizuoja Akademinė vadybos ir administravimo asociacija (www.avada.lt).

Kada ir kuriuo laiku? Spalio 30 dieną, nuo 18.00 val. iki 19.30 val.
Kur? Konstitucijos pr. 11, 27 auditorija, Vilnius

Seminaro tikslas - pristatyti naujausio LLRI atliekamo Lietuvos ekonomikos tyrimo rezultatus. Šis tyrimas pagrįstas rinkos dalyvių lūkesčiais apie Lietuvos ekonomiką 2003 ir 2014 metais.
Antrojoje seminaro dalyje bus kalbama apie valstybei, verslui ir šalies piliečiams itin aktualią šešėlinės ekonomikos Lietuvoje problematiką.

Seminarą ves Vytautas Žukauskas - LLRI vyresnysis ekspertas, prie Instituto komandos prisijungęs 2008 m.

Vytautas nagrinėja bendrosios ekonominės politikos, pinigų politikos, mokesčių, verslo sąlygų, konkurencingumo, šešėlinės ekonomikos, ekonominės laisvės, reguliavimo ir kitus klausimus.
Nuo 2012-ųjų Vytautas eina ir tyrimų vadovo pareigas - yra atsakingas už LLRI atliekamus Lietuvos ekonomikos ir šešėlinės ekonomikos tyrimus, Lietuvos savivaldybių ir kitų indeksų sudarymą.
2011 m. Vytautas baigė Vilniaus universitetą ir turi ekonomikos magistro diplomą.
2009 m. tobulinosi Miseso instituto organizuojamuose vasaros kursuose „Mises University“. Kursai apėmė teorinės ir taikomosios ekonomikos, teisės ir ekonomikos, gerovės ekonomikos ir kitas temas.

Visos teisės saugomos © 2014 - 2016 avada.lt