20150618maz2015 birželio 18-19 d. Vilniuje vyko trečiasis tarptautinis mokslinis tarpdisciplininis forumas Drivers for Progress in the Global Society, sudominęs mokslininkus iš MRU, VU, VGTU, KTU, KU ir kitų Lietuvos universitetų bei tyrėjus iš Šveicarijos, Ispanijos, Latvijos, Suomijos, Lenkijos, Slovakijos, Serbijos.

Kviečiame jus, gerbiami moksliniai vadovai, su savo geriausiais studentais, sėkmingai parengusiais baigiamuosius magistro (ir bakalauro) darbus, teikti mokslinius straipsnius ir dalyvauti virtualiame renginyje "Kartų mokslo savaitė", kuris vyks 2015 m. birželio 8-12 dienomis.

“Kartų mokslo savaitė” – tai galimybė dėstytojams pristatyti savo geriausių magistrantų, potencialių naujos kartos mokslo tyrėjų darbus, o studentams - proga padėkoti savo dėstytojams, tiems žmonėms, kurie pedagoginio talento pagalba kilstelėjo ugdytinius, norėdami jiems atverti mokslo horizontus.

Išsami informacija čia

2014 m. lapkričio 29 d. 14.00 kviečiame į psichologės Eglės Masalskienės viešąją paskaitą "Spiralinės dinamikos teorija. Kaip ugdyti savo mentalitetą?". Paskaitos metu lektorė padės dalyviams suprasti ir geriau valdyti patiriamą stresą bei konfliktus.

Renginio vieta - Mykolo Romerio universitetas, Ateities g. 20, III-327 auditorija.

2014 m. lapkričio 19 dieną vykusios paskaitos metu klausytojai sužinojo, kaip pasirengti viešajam kalbėjimui, kaip pranešimo metu pateikti informaciją ir norimą žinutę, kad ji veiksmingai pasiektų auditoriją, kokie nauji prezentacijų formavimo įrankiai ir būdai gali pasitarnauti gerokai daugiau nei įprasta pateikčių programa.

Paskaitos lektorius Arturas Laskauskas - prezentacijų ruošimo profesionalas ir knygos "Prezentacija KITAIP, arba pamirškite migdančias skaidres" autorius. Pagal užsakymus kurdamas konkursines prezentacijas ir dirbdamas kaip mokymų treneris, A. Laskauskas remiasi savo 8 metų darbo patirtimi tarptautinėje reklamos agentūroje ir 16 metų patirtimi žiniasklaidos bei viešųjų ryšių profesionalus mokant dirbti prie mikrofono.

Viešoji paskaita vyko Mykolo Romerio universitete.

Rugsėjo 26 dieną “Tyrėjų nakties” renginyje AVADA kvietė smalsius visuomenės narius dalyvauti eksperimente, padedančiame suprasti, kuo remdamiesi susidarome įspūdį apie pirmą kartą regimus žmones. Į klausimą „Pirmasis įspūdis: ar tikrai esame savarankiški spręsdami apie kitus?” panoro gauti atsakymą beveik 70 dalyvių nuo 6 iki 76 metų. Renginyje dalyvavo moksleiviai, studentai, dėstytojai, valstybės tarnautojai, verslo įmonių darbuotojai, AVADA ir kitų švietimo asociacijų nariai. Per 20 jų panoro ir toliau gauti informaciją apie AVADA organizuojamus seminarus ir AVADA narių atliekamus mokslinius tyrimus.

Džiaugiamės, kad "Kartų mokslo savaitei" buvo pateikta 14 mokslo straipsnių, kuriuos parengė autoriai iš skirtingų Lietuvos universitetų. Nuoširdžiai sveikiname autorius!
Sraipsniai buvo recenzuoti ir sėkmingai priimti publikuoti žurnaluose Acta AVADA (Lietuva), CROMA journal (Lietuva-Slovakija) ir International Journal of Emerging Markets (Šveicarija).
Malonu tai, kad net penki "Kartų mokslo savaitėje" dalyvavę autoriai rengiasi pretenduoti į doktorantūros studijas MRU, KTU ir VDU. Tikimės, kad ir ateityje renginys "Kartų mokslo savaitė" padės rimtų ketinimų turintiems jauniesiems tyrėjams pasiekti plačią auditoriją ir pristatyti savo darbus.

2014 m. kovo 29 d. 11:00 - 15:30 (šeštadienį)

Kviečiame į pirmąjį šiais metais aktyvųjį seminarą, kuris vyks Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos 109 auditorijoje (Saulėtekio al. 22)
 
Šį 3 ak.val. trukmės seminarą ves Aurimas Paulius Girčys, VU ketvirtųjų metų doktorantas, MRU ir ISM lektorius, nuolat skaitantis paskaitas ir organizuojantis vebinarus socialinės tinklaveikos temomis privataus sektoriaus bendrovėms.

Pasibaigus trejų metų Asociacijos valdybos kadencijai, išrinkta nauja AVADA valdyba. Ją sudaro: dr. Agota Giedrė Raišienė (MRU), dr. Renata Korsakienė (VGTU), dr. Mantas Bileišis (MRU), dr. Erika Vaiginienė (TVM), dr. Liudmila Bagdonienė (KTU), dr. Andrius Stasiukynas (MRU) ir Rūta Tamošiūnaitė (MRU).

Daugiau informacijos: http://www.avada.lt/apie-mus/valdyba

Šiemet šia proga organizuojame tarpdalykinį forumą European Interdisciplinary Forum 2014: Drivers for Progress in the Global Society.
Forumumo pranešimų santraukos bus spausdinamos specialiame leidinyje (su ISBN), o moksliniai straipsniai rekomenduojami publikuoti Lietuvoje ir užsienyje net 10-tyje mokslo darbų žurnalų su tarptautine redakcine kolegija.
Dėmesio! AVADA nariams dalyvio mokestis NETAIKOMAS!
Informacija apie Forumą čia: forum.avada.lt

AVADA leidžiamas mokslo darbų žurnalas ,,Contemporary Research on Management and Administration'' (CROMA journal) įtrauktas į duomenų bazę ,,Directory of Open Access Journals'' www.doaj.org

European Scientific Institute (ESI) - tai nevyriausybinė organizacija, kuri bendradarbiauja su universitetais, mokslo tyrimų centrais ir kitomis akademinėmis organizacijomis visame pasaulyje. ESI drauge su partneriais organizuoja mokslo renginius, bendrus mokslo tyrimų projektus, publikuoja partnerių parengtas knygas ir kt. Be to, ESI leidžia kasmėnesinį mokslo darbų žurnalą European Scientific Journal. Straipsnius žurnalui recenzuoja mokslininkai iš daugiau kaip 100 šalių.
AVADA prezidentė Agota Giedrė Raišienė - viena iš šio žurnalo gausios redakcinės kolegijos narių.
Apie institutą daugiau galite paskaityti čia: euinstitute.net
Apie žurnalą: eujournal.org/index.php/esj

Tema: Tikslų kėlimas darbe: laiko švaistymas ar nauda?

Vieta: Konstitucijos pr. 11, Vilnius, 27 kab.

Data ir laikas: gruodžio 4 d. (treč.), 18:00

Seminare aptarsime iššūkis su kuriais susiduria organizacijos, kuriančios darbuotojų tikslų nustatymo ir vertinimo procesus. Aiškinsimės kokie šių procesų diegimo privalumai ir trūkumai.
 
Marija Miselytė yra Vilniaus universiteto psichologijos doktorantė, 'CVO Recruitment' personalo atrankos konsultantė. Lektorė domisi šiomis temomis: proaktyvus ir adaptyvus elgesys darbe, motyvacija ir emocijos, darbo atlikimo vertinimas.
 

Maloniai kviečiame į saviugdos seminarą "LIETUVOS EKONOMIKA RINKOS DALYVIŲ AKIMIS”, kurį organizuoja Akademinė vadybos ir administravimo asociacija (www.avada.lt).

Kada ir kuriuo laiku? Spalio 30 dieną, nuo 18.00 val. iki 19.30 val.
Kur? Konstitucijos pr. 11, 27 auditorija, Vilnius

Seminaro tikslas - pristatyti naujausio LLRI atliekamo Lietuvos ekonomikos tyrimo rezultatus. Šis tyrimas pagrįstas rinkos dalyvių lūkesčiais apie Lietuvos ekonomiką 2003 ir 2014 metais.
Antrojoje seminaro dalyje bus kalbama apie valstybei, verslui ir šalies piliečiams itin aktualią šešėlinės ekonomikos Lietuvoje problematiką.

Seminarą ves Vytautas Žukauskas - LLRI vyresnysis ekspertas, prie Instituto komandos prisijungęs 2008 m.

Kviečiame teikti straipsnius į mūsų partnerių IAPNM (International Association of Public and Non-profit Marketing) organizuojamą 5-ąjį Tarptautinį kongresą skirtą mokomosioms atvejų studijoms susijusioms su rinkodara viešajame ir nevyriausybiniame sektoriuose, kuris įvyks š. m. gruodžio 13 d. Badajoz, Ispanijoje.

Daugiau informacijos rasite čia: 

Š. m. rugsėjo 5–6 d. Vilniuje vyko Esekso universiteto, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (OECD) ir Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos organizuotas XII tarptautinis verslininkystės forumas, kuriame AVADA buvo renginio partnerė. 
Asociacijos nariai: M.Tvaronavičienė, R.Smaliukienė, A.G.Raišienė, M.Bileišis, R.Korsakienė, A.Dromantaitė, L.Tauginienė - skaitė pranešimus sekcijose, dalyvavo specialistų grupių panelinėse diskusijose.
 
Forumas surengtas Lietuvai šiuo metu pirmininkaujant ES Tarybai ir buvo svarbus siekiant sugretinti verslininkystės, darnios ir saugios plėtros filosofijas, teorijas ir tyrimų rezultatus, surasti naujus sprendimus ir atskleisti naujas tyrimų kryptis. Tarptautiniame renginyje dalyvavo ir savo patirtimi dalijosi profesoriai iš Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Vokietijos, Airijos, Vengrijos, Estijos, Latvijos, Šveicarijos, JAV, Japonijos, Kanados, Saudo Arabijos, Indijos universitetų.

Tema: „Laiko valdymas“ (II dalis)

Vieta: Konstitucijos pr. 11, Vilnius 27 kab.

Data ir laikas: rugsėjo 25 d. (treč.), 18:00

Kovo mėnesį doc. dr. A. Stasiukynas pristatė pirmąją seminaro apie laiko valdymą dalį. Tada daugiau kalbėjome apie teorines laiko ir laiko valdymo sąvokas. Rugsėjo 25 d., II seminaro dalyje sulauksite praktinių patarimų ir užsiėmimų. Pasiimkite savo kalendorių!
 
Seminaras padės atsakyti į klausimus: ar Jūs valdote savo laiką? Ar galite ir kokiais metodais suvaldyti savo darbams skirtą laiką? Kaip suspėti ne tik dirbti, bet ir gyventi?
 
Seminaro lektorius - dr. Andrius Stasiukynas - MRU Viešojo administravimo instituto docentas. Mokslinio intereso kryptys: viešųjų paslaugų vadyba, viešojo valdymo tobulinimas, viešoji ir privačioji partnerystė, viešojo sektoriaus ir NVO bendradarbiavimas, lyderystė. Andrius aktyviai dalyvauja visuomeninėse veiklose, nevyriausybinių nepelno organizacijų valdyme; konsultuoja NVO veiklos kokybės tobulinimo ir kitose srityse. Veda mokymus organizacijos vadybos bei bendrųjų kompetencijų kėlimo srityse.

Džiaugiamės galėdami visus pakviesti į Tarptautinį antreprenerystės forumą (IEF 2013), kuris šiemet vyksta Vilniuje rugsėjo 4-6 dienomis.

Nuorodą į konferencijos tinkalapį rasite čia.

Konferencijos brišiūrą galite atsisiųsti čia: 

 

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad š. m. gegužės 27-31 d. įvykusi pirmosios AVADA organizuotos elektroninės mokslinės konferencijos "AVADA 2013: Current Interdisciplinary Research in Management and Administration" medžiagą jau galite parsisiųsti nuspaudę šią nuorodą.  

Šios ir kitų konferencijų, kurių partenrere buvo AVADA medžiagą galite rasti mūsų tinklalapio skiltyje "Konferencijų medžiaga".

2013 m. gegužės 24 d. asociacija AVADA ir Baltstogės Technikos universiteto (Lenkija) Vadybos fakultetas pasirašė partnerystės sutartį, kurios tikslas palaikyti aktyvų tarpusavio bendradarbiavimą, publikuojant mokslo darbų žurnalą "Contemporary Research n Organization Management and Administration".

Tema: „Asmeninis įvaizdis versle. Asmeninio įvaizdžio konsultanto/asmeninio apipirkėjo paslaugos poreikis“

Seminarą ves: Renata Urbonaitė

Vieta: Konstitucijos pr. 11, Vilnius

Data ir laikas: gegužės 29 d. (treč.), 18:00

AVADA Vadybos sekcija kviečia į seminarą tema "Asmeninis įvaizdis versle. Asmeninio įvaizdžio konsultanto/asmeninio apipirkėjo paslaugos poreikis". Seminarą ves Renara Urnobaitė - praktinės rinkodaros specialistė-konsultantė, dėstytoja,  asmeninio įvaizdžio konsultantė/asmeninė apipirkėja.

 

2013 metų gegužės 7 dieną Akademinė vadybos ir administravimo asociacija (AVADA), atstovaujama prezidentės dr. Agotos Giedrės Raišienės, ir Volynės Vadybos ir ekonomikos institutas (VIEM), Ukraina, atstovaujamas rektoriaus prof. dr. Artur Horbovyy, sudarė bendradarbiavimo sutartį, kuria šalys įsipareigoja sutelkti žmonių išteklius, leidžiant mokslo darbų žurnalą "Contemporary Research on Management and Administration".

 

2013 metų gegužės 14 dieną tarp Akademinės vadybos ir administravimo asociacijos (AVADA) ir Tarptautinės viešojo ir nevyriausybnio sektoriaus marketingo asociacijos (IAPNM), Ispanija-Portugalija, pasirašyta tarpusavio partnerystės sutartis. AVADA ir IAPNM vadovai dr. Agota Giedrė Raišienė ir prof.dr. Jose Luis Vazquez sutarė bendromis abiejų Asociacijų pastangomis užtikrinti aukštą mokslo darbų žurnalo "Contemporary Research on Management and Administration" kokybę.

Visos teisės saugomos © 2014 - 2016 avada.lt